Hukuki Şartlarımız

Türk Marka ve Patent Kurumu tarafından 01.03.2016 da tescillenen DökümTEK markası için hazırlanan bu internet sitesinde, ziyaretçilerimiz detayları belirtilen aşağıdaki “hukuki şartlarımız” a uymalıdır.

HUKUKİ ŞARTLARIMIZ

 • İnternet sitemizde yer alan makaleler, görsel ve işitsel unsurlar ve içerikler ve/veya düzenlemeleriyle ilgili her türlü sınai ve mülkiyet hakkı yalnızca DökümTEK e aittir. Yayıncının yazılı izni olmaksızın dağıtılması, çoğaltılması , düzenlenmesi ya da ticari amaçla kullanılması kanuni işlemlere tabidir. Fakat kaynak belirtilip, siteye yönlendirme yapılabilir.
 • Site ziyaretçilerimiz için ücretsizdir. Fakat hiçbir şekilde içerikte meydana gelebilecek kusur, hata veya eksiklikler ya da içeriğin kullanımından meydana gelebilecek herhangi bir kayıp ve/veya hasar dahil, fakat bunlarla sınırlı olmamak şartıyla, içerikten ya da ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgilerden internet sitesi ve/veya e DökümTEK ve/veya çalışanları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Sitemizin kullanımı sırasında ya da sonradan meydana gelebilecek herhangi bir
  kesinti, eksikliklik, performas arıza, hata,kusur, işletme ile ilgili ve/veya nakilde bir gecikme, bilgisayar virüsü ve /veya korsan yazılım, hat ve/veya sistem arızası nedeniyle oluşabilecek direkt veya dolaylı oluşan zarar, ziyan ve masrafları da kapsayan ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan DökümTEK ve/veya çalışanları, böyle bir zarar ve ziyandan ya da olasılığından haberdar edilmiş olsalar bile, sorumlu olamazlar.
 • Sitemizde, DökümTEK’ in faaliyetleri hakkında ya da 3. şahısların hizmetleri ve/veya faaliyetleri hakkında çeşitli tanıtım ve promosyonlar yayınlanabilir. Ayrıca DökümTEK in faaliyet konusu dışında yer alan diğer internet sitelerine yönlendirme yapılabilir. O takdirde ziyaretçilerimizin 3.şahısların yayıncılığı, aitliği ve kullanımı altındaki bu sitelerdeki uygulamalar ve politikalardan sorumlu tutulamaz.
 • DökümTEK , sitesinde yer alan hizmetleri, hizmetlerin içeriği, sayfalar, işitsel ve görsel unsurlar ve/veya benzerleri için önceden haber vermeksizin değiştirebilir ya da değiştirme hakkını saklı tutar.

  DökümTEK internet sitesinin hukuki şartları ve gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgiyi info@dokumtek.com adresinden alabilir, görüş ve dileklerinizi posta adresimize bildirebilirsiniz.
  About Author

  Leave A Reply

  Translate »